Risttee talu taimeaed
Eesti English Suomi
Otsi

«
»

Kohtume kevadel 2019!


                    TAIMEDES PEITUB NII ILU KUI VĂ•LU...

SEE JUST ONGI TĂ•ELINE ELU
 Tere tulemast Risttee talu kodulehele!

 

Risttee talu asub Viljandist ca 10km lõuna pool, Loodi mõisa pargi ja Loodi-Püstmäe euroopa lehisepuistu vahetus läheduses.
Risttee talus on elatud ja tegutsetud aastast 1932. Meie perekonna elukohaks on talu aastast 1950. Talul on maad 4,11 ha. Iluaeda hakkasime rajama 1999.aastal ja tänaseks on see laienenud umbes 1,5 hektarile. Aia hea väljanägemise eest seisab kolm põlvkonda. Algusaastatel oli suurem rõhk suvelilledel, viimased aastad oleme keskendunud püsilillede ja põõsaste kasvatamisele ja paljundamisele.
2000.aastal sai talu tunnustuse Vabariigi peaminister Mart Laarilt. 2005.aastal tunnistati talu Paistu valla kauniks koduks ning 2006.aastal sai auhinnatud ka Vabariigi Presidendi Kauni Eesti Kodu konkursil.
Kollektsioonis kasvab ca 300 taksonit puittaimi ja 1000 taksonit pĂĽsililli. 

 
Meie peamiseks eesmärgiks on olla kliendi jaoks olemas.
Pakume oma müügiplatsil meie kliimasse sobivaid püsililli ja vähesel määral ka puittaimi. Anname nõu taimede valikul sõltuvalt kasvukohast ning otstarbest.
Gruppidele (10 inimest ja rohkem) pakume ette teatamisel ka aiakĂĽlastust ning tutvumist kollektsiooniga. Arvestada tuleb minimaalselt tunniga. AiakĂĽlastus on tasuline.
 
 
 

 

				

 
 


Kõiki taimi ei pruugi alati potistatuna olla. Kindla soovi korral palume enne ühendust võtta! Laoseisu andmete põhjal saab vaadata, millised taimed hetkel potistatuna müügil on.

Kohapeal tasumine sularahas. KĂĽsimuste korral võta palun ĂĽhendust 
karinpeebu@gmail.com
Tel 55661092
Oma ĂĽleliigsed kasutatud istutuspotid võib julgelt meile loovutada! 


ALATI PARIMATE SOOVIDEGA TEIE TEENISTUSES!
Koduleht Elitec'st